PL/Klub

Z SManager.pl WIKI
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Interwiki

· English · Polski ·

Drużyna

Po kliknięciu na przycisk "Drużyna" zobaczysz swoje dane, które podałeś przy rejestracji drużyny (swój nick, jakim posługujesz się w grze, swój e-mail, region z którego pochodzisz). Klikając na region możesz zobaczyć pogodę w dniu dzisiejszym oraz prognozę na następny dzień, szczegóły dotyczące wpływu pogody znajdziesz tutaj Przy nazwie Twojej drużyny znajduje się nr ID. Pomaga to często w rozpoznawaniu błędów, ale i również ewidencji drużyn. Znajdują się tu również informacje w jakiej lidze obecnie występujesz, sukcesy drużyny oraz data Twojej rejestracji. Możesz tu także zobaczyć swoje logo! Edytować swoje logo możesz w Zakładce Biuro --> Logo (podajesz link na której znajduje się logo).
Jak umieścić logo dowiesz się więcej w dziale Logo.
W zakładce "Drużyna" możesz zobaczyć swoje trofea. Najeżdżając na puchar lub medal dowiesz się za co i kiedy go zdobyłeś.

Jeżeli będziesz szukał znajomego i wejdziesz na jego profil możesz zobaczyć, kiedy ostatnio był zalogowany, przejrzeć historię jego klubu czy archiwum transferów. Część danych podanych podczas rejestracji możesz utajnić w zakładce Społeczność --> Ustawienia

Historia klubu

Zakładka ta przedstawia całą naszą historię związaną z prowadzeniem klubu w Speedway Managerze. Po każdym kolejnym sezonie wpisywana jest notatka o lidze i grupie, w której uczestniczyliśmy oraz miejscu, które ostatecznie zajęliśmy po rozegraniu 18 spotkań ligowych. Znajdują się tam także informacje o pucharze jeśli drużyna brała w nim udział, czy starszych właścicielach.