PL/Sparingi

Z SManager.pl WIKI
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Interwiki

· Polski ·

W tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 12, 15, 18 i 21 istnieje możliwość rozegrania sparingów z innymi drużynami. Aby wysłać propozycję sparingu należy znaleźć drużynę, z którą chcemy się zmierzyć (społeczność -> szukaj drużyny lub poprzez kliknięcie na wybraną drużynę np. w tabeli). Następnie spośród opcji wybieramy "wyzwij na sparing", następnie wybieramy datę (widoczne są jedynie wspólne wolne terminy), godzinę oraz miejsce (dom, wyjazd) sparingu. Jeżeli mamy konto VIP i otrzymamy propozycję sparingu od innego zespołu ikona Plik:Sparing.png zmieni się na Plik:Sparing2.png. W rozgrywkach możemy również sprawdzić stan naszych sparingów (zakładka "sparingi"). Znajdziemy tam:

  • ustalone sparingi (widzimy maksymalnie 5 najbliższych sparingów, pozostałe można sprawdzić w zakładce rozgrywki -> mecze)
  • oczekujące na akceptacje (otrzymane propozycje od innych zespołów)
  • wysłane przez nas propozycje

Pula sparingowa

Jest to opcja przeznaczona dla użytkowników posiadających konto VIP. Opcja ta pozwala na przydzielenie losowo drużyny o tych samych kryteriach, które możemy podać w zakładce rozgrywki -> pula sparingowa, a więc: kraj, datę, godzinę, miejsce oraz konieczność posiadania band dmuchanych.