PL/Zawodnicy

Z SManager.pl WIKI
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Interwiki

· Polski ·

W zakładce "Zawodnicy" znajdziesz umiejętności wszystkich zawodników w postaci tabelki. Dla ułatwienia każdy przedział umiejętności jest oznaczony innym kolorem (umiejętności w przedziale 1-19 mają kolor czerwony, 20-39 fioletowy, 40-59 szary, 60-79 pomarańczowy, a 80-100 zielony), a zawodnicy są podzieleni na juniorów i seniorów.
UWAGA! Każdemu zawodnikowi od 27 roku życia zaczynają spadać umiejętności w przedziale od 1 do 3. Częstotliwość oraz wysokość spadku zależy od wieku i następuje w sposób losowy, co oznacza, że jednemu zawodnikowi umiejętności mogą spadać szybciej, a innemu wolniej.

W tabelce znajdziesz szczegółową listę swoich zawodników z ich umiejętnościami, liczbą biegów przejechanych w danym tygodniu (w przypadku posiadania konta VIP) oraz wiek. Klikając na nazwisko danego zawodnika pojawią się informacje bardziej szczegółowe na jego temat. Jeżeli dany zawodnik jest rekordzistą toru jakiegoś obiektu to pod rubryką dotyczącą przynależności klubowej pojawi się lista torów, których rekordzistą jest dany zawodnik (w przypadku posiadania konta VIP).

Zauważymy również ile dni pozostało danemu zawodnikowi do końca kontraktu, a jeżeli długość kontraktu jest mniejsza lub równa 10 dniom, pole to zapali się na czerwono. To tutaj można przedłużyć z zawodnikiem kontrakt lub wystawić go na sprzedaż a jeżeli nic nie jest wart - zwolnić go.

Znajduje się tu również funkcja "Obserwacja zawodnika". Jest to funkcja stworzona do obserwowania zawodników wystawionych na sprzedaż, jeżeli chciałbyś mieć na oku jakiegoś zawodnika i obserwować jak rozwija się sytuacja z jego licytacją wystarczy po wejściu na jego profil kliknąć link rozpocznij obserwacje. Wówczas w zakładce Biuro->Twoje transfery zawodnik ten pojawi się na Twojej liście obserwowanych zawodników. Jeżeli stwierdzisz, że dany zawodnik przestał być dla nas interesujący możesz zrezygnować z obserwacji klikając w jego profilu na link zakończ obserwacje.

Wprowadzone statystyki pokazują, jaką średnią biegową ma zawodnik oraz jaki posiada KSM. Informują o ilości meczy w jakich zawodnik wystąpił, ilości biegów oraz bonusów. Statystyki te dotyczą tylko i wyłącznie meczów ligowych.

W profilu zawodnika znajdziesz również jego nr ID. Ułatwia on odnajdywanie, jeżeli jest kilku zawodników o takim samym imieniu i nazwisku w grze, ale i również ułatwia odszukanie go gdy wystąpi jakiś błąd.